55η Απονομή Πτυχίων ΙΣΟΝ

Στο Βελλίδειο η 55η απονομή των Κέντρων ΙΣΟΝ

Στο κατάμεστο Βελλίδειο Συνεδριακό Κέντρο έγινε η απονομή πτυχίων Β2 - Γ1 - Γ2 όλων των γλωσσών την Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019.

Περισσότεροι από 1.200 γονείς, μαθητές και το προσωπικό του δικτύου ΙΣΟΝ χειροκρότησαν τους απόφοιτους της Proficiency - Γ2 και τους πτυχιούχους των επιπέδων Β2 και Γ1.

Με θερμά λόγια αποχαιρέτησαν οι πτυχιούχοι του Proficiency τους συμμαθητές, καθηγητές και τους Διευθυντές τους, το δεύτερο σπίτι τους όπως οι ίδιιοι αποκάλεσαν το σχολείο στο οποίο φοίτησαν από τα πρώτα παιδικά τους χρόνια.

Αναμνηστική πλακέτα απονεμήθηκε και στον πρώην Γενικό Διευθυντή του Δικτύου ΙΣΟΝ κ. Νικόλαο Τερζή για την πολύτιμη προσφορά του στον Όμιλο.

Ακολούθησε ομιλία από τον Δρ. Δ. Ταουσάνη με θέμα "Σχεδιάζοντας το επόμενο μου πτυχίο - Πορεία αό το Λύκειο μέχρι το Πανεπιστήμιο "

Αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.

ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

κ. Γ. Στρατηγάκης -