Time to travel

Η ετήσια καλοκαιρινή εκδρομή των Κέντρων ΙΣΟΝ Νικόπολης πραγματοποιήθηκε στον Πολυχώρο Πολιτισμού και Αθλητισμού WE στη Θεσσαλονίκη.  Τα παιδιά διασκέδασαν παίρνοντας μέρος σε διάφορες δραστηριότητες όπως τοξοβολία, αναρρίχηση, rollers, skateboard και παιχνίδια καλλιτεχνικού τσίρκου.

Το καθιερωμένο ραντεβού τους στο Magig Park έδωσαν και φέτος τα Κέντρα ΙΣΟΝ Καστοριάς, Κορδελιού, Μετεώρων και Πολίχνης περνώντας μια αξέχαστη μέρα χαλάρωσης και διασκέδασης.

Το εξαιρετικό Ναυτικό Μουσείο Καβάλας επισκέφτηκαν ο μαθητές του Κέντρου ΙΣΟΝ Κηπούπολης και ανακάλυψαν τον συναρπαστικό κόσμο της θάλασσας.

Μια καταπληκτική ημέρα στον Αστερόκοσμο πέρασαν οι μαθητές τον Κέντρου ΙΣΟΝ Άνω Ηλιούπολης

Τη Χριστουγεννιάτικη παράσταση "Ο διογκωμένος κουραμπιές" του Γιάννη Σερβετά παρακολούθησε το Κέντρο ΙΣΟΝ Νικόπολης στο θέατρο Σοφούλη